Üld-ja tagasimakse tingimused

Makse- ja tarnetingimused

TELLIMUSE VORMISTAMINE JA KAUBA EEST TASUMINE

1. Kauba soetamiseks valige BodyTherapy.ee veebipoest sobiv toode/tooted ja vajutage nupule "Lisa ostukorvi," kui kõik soovitud toodet on ostukorvi lisatud, siis saate asuda oma andmeid sisestama, valida sobiva transpordi- ningmakseviisi. Selleks liikuge oma ostukorvi, mis asub veebilehe paremal üleval osas, klõpsake ostukorvi ikoonile ning vajutage nupule "Vormista tellimus." Seejärel täidke nõutud välja (tähistatud punase tärniga).

Valige tarneviiside alt endale sobiv, tehes vastava lahti ette linnuke. Ostu kinnitamiseks peate nõustuma ka meie ostu-ja müügitingimustega, tehes vastava lahtri ette linnuke ning lõpuks vajutage nuppu "Esita tellimus."

2. Erakliendi puhul loetakse müügileping sõlmituks ja tellimuse täitmist alustatakse kohe peale seda, kui Klient on tasunud 100% tellimuse kinnitusest.

3. Meditsiiniasutuste puhul loetakse müügileping sõlmituks ja tellimuse täitmist alustatakse kohe peale seda, kui Klient on oma tellimuse esitanud, kas läbi BodyTherapy.ee tellimiskeskkonna, telefoni teel või maili teel ja on saanud ka vastava kinnituse BodyTherapy OÜ volitatud esindajalt.

KOHALETOIMETAMINE

1. Peale müügilepingu jõustumist komplekteerib BodyTherapy OÜ tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks meie logistikapartneritele.

2. Toodete tarneajad on erinevad ja on kuvatud BodyTherapy.ee e-poe iga toote all eraldi. Kui Te tellite telefoni või maili teel, siis saate infot tarneagade kohta BodyTherapy OÜ volitatud esindajalt.

3. Kui Klient tellib mitu toodet, siis tarneaeg kujuneb vastavalt tootele, millel on kõige pikem tarneaeg.

4. Medical24.ee veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad erakliendi puhul arve tasumise hetkest.

5. Sihtkoha või kokkulepitud aja muutumisest on Klient kohustatud teavitama BodyTherapy OÜ-d esimesel võimalusel enne kauba kohaletoomist.

6. Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub viivituste ja arusaamatuste vältimine kauba kohaletoimetamisel. BodyTherapy OÜ ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.

7. Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi, saavad Kliendile asendatud. Kui olete saanud vigase või puuduliku toote, palume seda mitte kasutada ja sellest koheselt teavitada BodyTherapy OÜ-d. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kas alternatiivset toodet või kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.